VZX wedding photo movie – Andre & Kristina

Vis daugiau mano Jaunųjų paprašo sukurti fotofilmą vestuvėms stop motion stiliumi. Šį kartą filmuke yra ne tik jaunieji, bet ir svečiai: energingi, gyvi, lakstantys, laimingi…
Sukurti filmui prireikė 970 kadrų ir nors tai man buvo pačios ilgiausios vestuvės 2013-tų sezono metu, aš, kaip vestuvių fotografė, jaučiausi labai gyva ir energinga – turėjau tiesiog spėti pagauti momentus, kurie vyko visiškai naturaliai. Tai vienos tokių vestuvių, kai norisi, kad manęs būtų daug ir visur :)
Visas veiksmas, kalbant apie vestuvių filmą, vyko vestuvių dieną ir visiems svečiams dalyvaujant kartu. Tikiuosi, kad man pavyko perteikti tos dienos nuotaikas ir vestuvių akimirkas.
Vestuvių fotosesiją galite pamatyti šiame albume.

More and more of my couples ask me to create wedding photo movie in stop motion. This time you can find not just married couple but also to meet the guests.
It took 970 shots to make a movie. And it does not matter to me that it was the longest wedding of the 2013 season. I as a wedding photographer felt so alive and full of energy.
I hope that I showed the wedding mood and emotions
Wedding photos in this album

Photographer – vzx (Egle Sabaliauskaite)
Music – Touch And Go Life’s a beach
Program – iMovie