UFAS: firs time on stage

Kaip jaučiasi mama, kai dukra pirmą kartą lipa ant jos akim neaprėmiamo dydžio scenos? Norisi nueiti paduoti ranką, nuvesti, pataisyti, palaikyti, padrąsinti, nepaleisti, būti kartu… :) Kaip jaučiasi pats vaikas? Ji stipresnė nei man tūkstančius kartų atrodė. Tokia užtikrinta, tokia gyva , tokia su šypsena. Ir palaikyti reikia jau ne ją – o mamą..
Aš ilgai dėkosiu Artūrui Iljinui (UFUI) už neapsakomą globą, sugebėjimą įkvėpti ne tik mažus, išsiblaškiusius šokėjus, bet ir jų tėvelius. Tai ne tik apie šokius, muziką, jos suvokimą, ritmą, judesius, aktyvumą- tai yra daug daugiau. Rimta gyvenimo pakopa mažos mergaitės gyvenime..

Mama…

firs time on stage…

Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 01Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 02Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 03Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 04Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 05Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 06Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 07Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 08Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 09Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 10Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 11Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 12Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 13Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 14Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 15Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 16Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 17Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 18Ufas Sokiai Ant Bangos Vzx Photography 19